Hakkımızda


   HİLAL METAL VE GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ 1989 yılında hurda demir ,kağıt plastik ,bakır ,sarı ,çinko ,bronz ,kurşun ,kalay ,nikel ve alüminyum hurdalarının ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup ,günümüzde ise hurda kablo ,hurda krom, dahil olmak üzere tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir.

   Şu anda 20.000 tonluk yıllık alış ve satış kapasitesiyle Türkiye'nin önde gelen metal hurda alım satım şirketlerindendir.Bu doğrultuda özellikle Türkiye 'deki metal,elektronik,elektrik, geri dönüşümlü atıklar ve atık yönetmeliği yapan imalatçı firmalar,ithalatçı ve ihracatçılarıyla ticaret yapmaktadır.

1-Firmamız şuanda değerli metal ,maden ve plastik granür ve orijinal plastik konusunda daha etkin ve daha yoğun çalışmaktadır.
2-Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş , sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.
3-Bütçesi gün geçtikçe daha da büyüyen firmamız yatırım amaçlı gayrimenkulleriyle de değişik alanlarda da büyüme yolundadır.
4-Yıllardır geri dönüşüm sektöründeki tecrübe sahibi çalışanlarıyla her alanda kısa ve öz bitirme kolaylıkları sağlamaktadır.Kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.
5-Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte,müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.
6-Ayrıca firmamız fabrika sökümleri,yıkımları geniş araç,makine,konteynır,sistem ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
7-Her türlü metal ve metal dışı hurdalarınız tonaj gözetmeksizin yerinde mal alımlarımız nakit yapılmaktadır.


Anasayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Referanslar | İletişim Selimpaşa Org. San. Böl. 6060 Sok. No:12 Silivri / İstanbul
Tel : 0212 863 59 50 Gsm : 0551 725 55 35 - 0532 266 64 08